Lampy solarne

Automatyczny układ włącza oświetlenie, gdy tylko zapadnie zmrok. Odpowiednio dobrane parametry lampy zapewniają autonomię pracy aż do 24 godzin, zależnie od lokalizacji, pory roku i warunków pogodowych. Każda z lamp LEDD jest łatwa do zainstalowania. Jej uruchomienie nie wymaga podłączania do prądu kłopotliwymi kablami i zezwoleń na instalację. Do każdej lampy dołączamy instrukcję montażu.

Zastosowane rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką efektywność, trwałość i odporność lamp na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto, nie pobierają energii z sieci elektrycznej, dzięki, czemu oszczędzasz pieniądze! Lampy ogrodowe LEDDY to darmowe oświetlenie!

Lampy LEDDY to nowoczesne lampy solarne wykonane z tworzywa odpornego na korozję. W zależności od upodobań klient ma możliwość wyboru: klasyczny lub nowoczesny design, który doda uroku i elegancji każdemu domowi.

Lampy te, doskonale oświetlą Twój przydomowy ogród, altanę, podjazd, teren firmy oraz parking. Nadają się również, jako oświetlenie uliczne.

Gdy tylko zapadnie zmrok, energia zmagazynowana w ciągu dnia, zaczyna zasilać żarówki LED. Umożliwia to, system elektroniczny wbudowany w lampy LEDDY, który gwarantuje zaświecenie się lampy w momencie zaciemnienia panela fotowoltaicznego. Długość świecenia lampy zależy od pory roku, zachmurzenia oraz miejsca zainstalowania.

Latarnie LEDDY są proste w montażu i nie wymagają szczególnej konserwacji. Należy tylko dbać o to, by panel był czysty i zwracać uwagę, by nie zasłaniały go np. liście lub śnieg. Wyróżnia je klasyczny design, który wzbogaci urok każdego ogrodu i domu, utrzymanego w tradycyjnej stylistyce.

Maszt i ramiona lamp LEDDY CLASSIC, są wykonane ze specjalnego, lekkiego tworzywa, które jest wytrzymałe i odporne na korozję oraz działanie promieni UV, dzięki czemu nie zmienia koloru z upływem czasu.

Pamiętaj! Oświetlając dodatkowo swoją posesję, zwiększasz bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny!
Firma Alu-mix swoją działalność prowadzi od 2007 roku. Początkowo sprzedawane były przez nas najwyższej klasy betonowe szamba. Z biegiem czasu wprowadziliśmy do swojej oferty najnowocześniejsze przydomowe w pełni biologiczne oczyszczalnie ścieków NV firmy Traidenis-pol. Sprzedaż oraz montaż oczyszczalni prowadzimy na terenie całej Polski.